1. Jutro po Mszy św. wieczorowej o godz. 20 odprawimy nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej i procesję z figurą wokół krzyża misyjnego a całość zwieńczy pielgrzymkowy apel jasnogórski. Rozważania różańcowe poprowadzi Akcja Katolicka.

2. W środę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele Msze św. będą sprawowane jak w każdą niedzielę. Na zakończenie każdej Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo ziół, kwiatów i kłosów zbóż.
Również w środę przypada 98 r. Bitwy Warszawskiej tzw. „Cudu nad Wisłą” oraz Święto Wojska Polskiego. O godz. 10 będzie sprawowana Msza św. na cmentarzu wojennym przy ul. Strzelniczej w Łukowie.
3. W sobotę na Mszę św. o godz. 18 zapraszamy rodziny i osoby przyjmujące obraz Matki Bożej Pielgrzymującej.
4. Odpust ku czci św. Rocha na cmentarzu grzebalnym w Łukowie w przyszłą niedzielę, 19 sierpnia. Msze św. na cmentarzu o 9.30 i 12. W naszym kościele niedzielny porządek Mszy.
5. W przyszłą niedzielę katecheza chrzcielna bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.
6. Dnia 25 sierpnia, w sobotę, Koła Różańcowe organizują pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki Rodzin Różańcowych. Zapisy u p. Haliny Sadowskiej i w zakrystii. Przy zapisie potrzebny jest nr pesel. Wyjazd z bazy PKS o godz. 8. Z pielgrzymami pojedzie ks. Proboszcz.
7. Zachęcamy naszych parafian do podjęcia dzieła duchowej adopcji kapłanów. Adopcja ta polega na tym, że dana osoba zobowiązuje się do codziennej modlitwy za wybranego przez siebie księdza na pewien określony czas. Może to być kilka lat ale może to być również kilka tygodni. Szczegóły w ulotkach, które możemy znaleźć w kilku miejscach naszego kościoła. Zachęcamy do wsparcia i modlitwy za tych, którzy modlą się za każdego z nas.

Więcej informacji: https://ddak.wordpress.com/